Brzeski Festiwal Gier Planszowych

Planszówki planszówkami, ale gdzie ma zatrzymać się znużony podróżny po całodziennym, a może i całowieczornym graniu? Część z przyjezdnych będzie zapewne nocować u znajomych, a dla wszystkich innych osób, które przyjeżdżają na nasz Festiwal z daleka przygotowaliśmy ofertę noclegów w jednym z brzeskich hoteli - Romeo. Poniżej znajdziecie informacje na jego temat oraz mapkę miasta z oznaczeniem jego położenia względem Ratusza.

Co ważne, hotel oferuje mieszkającym w nim uczestnikom Festiwalu bezpłatne miejsce do nocnego grania.


Oprócz hotel Romeo zapraszamy do skorzystania z oferty Schroniska Młodzieżowego, które zapewnia wygodne zakwaterowanie za niską cenę.


Pokaż BFGP - hotele na większej mapie

Stacks Image 68
Villa Romeo to hotel znajdujący się w miarę blisko od dworca PKP i w bezpośrednim sąsiedztwie Kauflanda. Gościł już u siebie uczestników poprzednich edycji festiwalu. Do Ratusza jest stąd około 1 200 m. Hotel oferuje 10% zniżki na hasło "festiwal gier planszowych".

Telefon na recepcję: +48 77 416 13 86

Po kliknięciu na obrazek, w osobnym okienku otworzy się strona hotelu z cennikiem.

Stacks Image 563
Szkolne Schronisko Młodzieżowe znajduje się na ulic Kardynała Wyszyńskiego 23, w odległości mniej więcej 1,5 kilometra od Ratusza, w sąsiedztwie Parku Wolności. Również gościło u siebie uczestników poprzednich edycji festiwalu.

Telefon na recepcję: +48 77 416 30 79

Po kliknięciu na obrazek, w osobnym okienku otworzy się strona schroniska.

Pod patronatem Burmistrza Brzegu